KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 13139121
nr 1313 9121
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Torrnålsgravyr, Signerad, numrerad 15/25, "Råttfinkar". Motivet: 42x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:12:15
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert